Back

Futuristix

Psychedelic Gathering 
 
Last Date: 2020-01-19 00:00
Place: Prague / Czech Republic

FuturistiX - Realms of Eternity - Psychedelic Trance Event

Jako již obvykle po novém roce, vám Hedonix představuje další ze série nezapomenutelných akcí FuturistiX v krásném a zvukomalebném prostředí hudebního klubu Futurum. Po Eat Staticovi, Parasense, Transdriverovi a dalších, opět posouváme laťku audiovizuálního zážitku o stupínek výše. Přijďte se pokochat symfonií smyslů a oddejte se naplno všemu novému co pro vás chystáme. FuturistiX je tady.

Tentokráte rozdělíme Futurum na dvě zásadní části, jednu hlavní Whisperers Den a druhou Realm of Eternity s plnohodnotnou čajovnou uvnitř. Místo, kde byla čajovna v minulých edicích, vyplníme interaktivní výstavou a překvapením.

O výzdobu celého interiéru se postarají koncepčně The Construction. Polská parta sestávající z umělců 2Deko/D44 a dalších se ve spolupráci s Hedonix Vjs pokusí vytvořit iluzi starého viktoriánského prostředí plného duchů a záhadných sil. Prostor doplníme o širokou škálu videoefektů, laserů a pohyblivých obrazců tak, abychom vám všem připravili výpravu do hlubin změněného vědomí.

Headlinerem této edice bude multiinstrumentalista a v poslední době jeden z nejžádanějsích liveactů současnosti italský hřebec DARK WHISPER, který se představí ve svém 3 hodinovém setu a uvede své nové album. Těšit se můžete na nekonečný příběh a nekompromisní zvukovou kvalitu. Lineup doplní polský matador ze stáje Lesna Szajka DJ Ochen, rezident FuturistiXu Psyrix z Hedonixu a v neposlední řadě naší vážení hosté Cejn a ZooropiX.

Na druhé scéně uslyšíte plejádu umělců tentokráte v ryze chilloutovém duchu, pohodlí a s vůni orientu.

Nenechte si ujít tento zážitek, který se bude konat jen jednou za rok. Těšíme se na vás.

**************************************************************************
As usual after new year Hedonix presents another event from the unforgettable series FuturistiX in beautiful and supersounding space of music club Futurum. After Eat Static, Parasense, Transdriver and others, we want to move the level of your audiovisual experience level up again. Come to embrace the symphony of senses and fully enjoy all the surprises prepared for us.

This time, we will divide the space into 2 major concert areas. First, Whisperers Den and second Realm of Eternity with full blown tearoom inside. Place where you could find tearoom in last editions will be reserved for interactive exhibition with surprise.

Visual concept of the whole place will be run by The Construction, polish artist group consisting of D44 and 2DEKO in cooperation with HedoniX Vjs try to create an ilusion of old victorian surroundings full of ghosts and unpredictable powers. The space will be filled with wide range of videoeffects, lasers and moving pictures to feed your senses with endless pleasure.

Headliner of this edition will be multiinstrumentalist and nowadays one of the most wanted liveacts italian mage DARK WHISPER. You can expect 3 hours liveact. He will be supported by representative of the polish crew Lesna Szajka, Dj Ochen and resident dj of the FuturistiX nights DJ Psyrix from Hedonix. Last but not least you will hear Cejn and Zooropix.

Dont miss the opportunity, which will happen only once per year. See you on the dancefloor

Whisperers Den

D-A-R-K WHISPER (Alice-D Records/Italy)
OCHEN (Lesna Szajka / Poland)
PSYRIX (Bhooteswhara rec./Hedonix/CZ)
ZOOROPIX (Fenix festival/Otrozona/CZ)
CEJN (UfO BuFo Festival/CZ)

Realms of Eternity

INFIX (Hedonix/CZ)
JOHNY KLUGARO (Hedonix/CZ)
RACHETIK (Hedonix/CZ)
RAAYA ft. SEEMA (Cybernetics System/CZ)
CEJN in da Chill (UFo Bufo Festival/CZ)
SURPRISE LOUNGE SET BY HEDONIX ft. MANU
(indian traditional singer)

TEAROOM BY PANDONIX CREW

VISUALS BY HEDONIX VJs (ToFu, Siggy, Koza, AlienJedna)

DECOS BY THE CONSTRUCTION, PSYFECTION AND HEDONIX

VSTUP V PŘEDPRODEJI - Prvních 50 lístků za 319,- Kč (do vyprodání) - na místě 399,- Kč. Omezená kapacita 400 lidí pro zajištění příjemného prostředí.

Vstupenky můžete koupit zde
https://www.book-tickets.cz/futuristix

See you on the dancefloor


 
 

All Dates

  • from 2020-01-18 00:00 to 2020-01-19 00:00
 

Powered by iCagenda